Huge 1Br Apartment In Jbr

  • 136 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Huge 1Br Apartment In Jbr Dubai is gelegen op afstand van 3 km van het bedrijvencentrum Emaar Business Park en op 18 minuten lopen vanaf de Torch. Het appartement is gelegen op rijafstand van 30 minuten vanaf Business Bay Metro treinstation en op een klein stukje lopen van Big 19 bayside busstation.

Het appartement heeft een patio, een balkon en een zitruimte met airconditioning voor optimaal comfort. Een hoogtepunt van deze accommodatie voor gasten is de aanwezigheid van een haardroger en handdoeken in de badkamer. Er is ook een apart toilet en een douche.

Huge 1Br Apartment In Jbr is voorzien van zelfvoorzienende faciliteiten, waaronder een keuken met een koelkast, een oven en keukengerei.

Dit appartement ligt in de Beach & Coast wijk van Dubai en biedt snelle toegang tot de Walk at JBR, die op 500 meter afstand ligt. Het winkelcentrum Dubai Marina ligt binnen 14 minuten wandelen vanaf de accommodatie. Huge 1Br Apartment In Jbr is vlakbij Dubai Marina metrostation - het is op 900 meter hier vandaan.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Huge 1Br Apartment In Jbr Dubai
Eden'S Homes & Villas - Seashell Jbr
Mobiele prijsaanbieding

Eden'S Homes & Villas - Seashell Jbr

8.9
Fantastisch 12 beoordelingen
8 m van de accommodatie
Fabulous Palm View
Mobiele prijsaanbieding

Fabulous Palm View

6.3
Aangenaam 78 beoordelingen
18 m van de accommodatie
USD 27 USD 24
per nacht
1-Br Stunning Sea View Beachfront Jbr
Mobiele prijsaanbieding

1-Br Stunning Sea View Beachfront Jbr

6.6
Aangenaam 5 beoordelingen
128 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Vliegveld Dubai Creek SPB
    31 km

    Treinstations

    Business Bay Metro Station
    19 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Kluisje

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Zithoek
    • Patio
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Vloerbedekking

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    LicentienummerDUB-SAD-DEIUQ
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Huge 1Br Apartment In Jbr gelegen?
      Huge 1Br Apartment In Jbr is in de Beach & Coast wijk van Dubai gesitueerd, binnen 3 km afstand van het bedrijvencentrum Emaar Business Park.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Huge 1Br Apartment In Jbr?
      Populaire plekken in de buurt van Huge 1Br Apartment In Jbr zijn onder andere het winkelcentrum Dubai Marina, het bedrijvencentrum Emaar Business Park, de Torch.
    • Hoeveel kost het om bij Huge 1Br Apartment In Jbr te verblijven?
      Een overnachting in Huge 1Br Apartment In Jbr kost $123.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Blue Jade en Blaze Burgers restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Vliegveld Dubai Creek SPB
    31 km

    Treinstations

    Business Bay Metro Station
    19 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Huge 1Br Apartment In Jbr Dubai

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten